Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /mnt/www/data/nyunya311/www/wp-settings.php on line 512 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /mnt/www/data/nyunya311/www/wp-includes/cache.php on line 103 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /mnt/www/data/nyunya311/www/wp-includes/query.php on line 61 RideGuide » Blog Archive » Maribor UCI 4X Világkpua
szerző: nyunya | 2009, 06 23
 Maribor UCI 4X Világkpua

Egy kissé esős, kissé sáros világkupafutamon vagyunk túl, ahol a körlményekhez képest még az idő is jó volt… Persze a másfél napos esőzés elég erős nyomokat hagyott a pályán, ami azt eredményezte, hogy a downhill kvalifikációt csak vasárnap reggel tudták megtartani. A fourcross döntőket viszont a meghírdetett időben, szombat délután esőmentesen sikerült lebonyolítani. ami természetesen nem jelentette azt hogy varázsütésre felszáradt a pálya… A verseny elején a pálya inkább egy iszapbirkózás maratonra lett volna alkalmas, de jelentkezők hiányában ez elmaradt, így maradt a bringázás. Prájczer Peti 32. idővel kvalifikálta magát, aminek köszönhetően tudtunk kiért szurkolni, de ezt sajnos csak egy futam erejéig tehettük, mivel Peti, a Jared Graves fémjelezte futamban 3. helyen zárt. A szárazon sem egyszerű pályát a sár még gyilkosabbá tette, így gazdagon láthattunk csúszásokat, bringaelhagyásokat és persze eséseket is… Mindent egybevéve izgi verseny volt, főleg, hogy ilyen körülmények között is óriási küzdéseket csodálhattunk. Képek a galériában, folytatás holnap este a DH futam képeivel!